Ayşe Darama Kimdir?

ayse-darama-kimdir

Op. Dr. Ayşe Darama

Op.Dr.Ayşe Darama Giresun’da doğdu.

Lisans öncesi eğitimini Giresun’da tamamlamıştır. Lise eğitimini birincilikle tamamlamış, aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır.

1979 yılında normal süresinde tıp eğitimini iyi dereceyle bitirmiştir. 2 yıl Karadeniz'de, 2 yıl Konya’da pratisyen doktor olarak çalışmış, daha sonra Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim dalında uzmanlık eğitimini tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

8 yıl Ordu Doğumevi'nde Jinekolog olarak görev yapmış, daha sonra İstanbul’a atanmıştır. Sağlık Bakanlığı AÇSAP' dan emekli olmuştur. Daha sonra özel GOP hastanesinde çalışmalarına devam etmiştir.

1988 yılından günümüze kadar aralıksız muayenehane hizmeti vermiş 40 yıllık hekimlik tecrübesine sahiptir. Hekimlik hizmeti boyunca pek çok kongre ve hizmet içi eğitime katılmıştır.

TJOD ve İstanbul Tabip Odası üyesi olan Op. Dr.Ayşe Darama şu anda İstanbul Mecidiyeköy ‘deki özel muayenehanesinde Jinekolog olarak hizmet vermekte, ameliyat ve doğumlarını özel hastanelerde gerçekleştirmektedir.

Op. Dr. Ayşe Darama Hakkında S.S.S Soruları

Op. Dr. Ayşe Darama, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimi almıştır. Farklı kurumlarda görev alan Op. Dr. Ayşe Darama şu an özel kliniğinde has ...