Büyükdere Cad.Osman Apt.No 58 Daire 16 Kat 7 MECİDİYEKÖY(Mecidiyeköy otobüs duraklarındaki simit sarayı üstü)

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

Kızlık zarı dikimi uygulaması günümüzde iki şekilde yapılabilmektedir. Birincisi daha kısa dönem için geçerli olan basit yöntemdir ikincisi ise uzun vadeli kızlık zarı tamiridir ve bu uygulamada vajinanın iç dokusundan yararlanılmaktadır. Kızlık zarı dikimi uygulamasında bilinenin aksine herhangi bir dikim işlemi gerçekleştirilmemekte kızlık zarının bulunduğu bölgeye doku eklemesi yapılmaktadır. Yaklaşık 1 saat süren bu operasyon anestezi altında, vajinanın fizyolojik yapısına hakim oldukları için kadın doğum uzmanları tarafından yapılmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi ve İlk İlişki

Kızlık zarı dikimi sonrasında ilk cinsel ilişki sırasında kanama gerçekleşmektedir. Tecrübeli bir hekim tarafından uygulanan kızlık zarı dikimi uygulamalarında mutlaka kanama gerçekleşmektedir ve kızlık zarı dikimi uygulaması yapıldığı hiç kimse tarafından anlaşılamamaktadır.

Lazerle Kızlık Zarı Dikimi

Günümüzde teknolojinin tıp alanında da kullanılması tanı ve tedavi yöntemlerinin gelişmesini ve çok daha konforlu hale gelmesini sağlamaktadır. Kızlık zarı dikimi uygulaması lazer yöntemi ile konforlu bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kişi bu uygulaması sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissetmeyecektir. Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları Kızlık zarı dikimi uygulamasının fiyatları kullanılacak yöntem ve anestezi uygulamasının türüne göre değişiklik göstermektedir. Bu uygulama için ayrıntılı bilgiyi hekimi arayarak ya da ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.
Bunlar da İlginizi Çekebilir